GÜNDEM

Haberi İş Bankası Yaptı: Tam Bir Yıl Boyunca Hiçbir Ücret Ödenmeyecek!

İş Bankası, yeni müşteriler için sunulan özel fırsatlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Kampanya detaylarına göre, İşCep uygulamasında bulunan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile İş Bankası müşterisi olan kişilerden 1 yıl boyunca ücret alınmayacak.

İş Bankası, yeni müşteriler için çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Banka, mobil uygulama üzerinden yeni müşteri olan kişilere birçok ayrıcalık tanıyor. İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olanlar, 1 yıl süresince ücretsiz EFT/Havale işlemleri yapma imkanına sahip olacaklar. Ayrıca yeni müşteriler, birçok finansal işlemi daha uygun ve avantajlı bir şekilde gerçekleştirebilecekler. Yeni müşterilere özel başka avantajlar da sunulmaktadır.

İş Bankası Tarafından Sunulan Kampanya Detayları

Kampanya detaylarına göre, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak İşCep üzerinden müşteri olan bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir müşteriler, bu ücretsiz EFT/Havale kampanyasından yararlanabilecekler. Bu ücretsiz işlemler, 1 yıl boyunca geçerli olacak ve tek seferde en fazla 50 bin TL’lik işlemleri kapsayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu