GÜNDEM

Ankara resmen açıkladı, Senlikoğlu sen nerdesin!

Ankara resmen açıkladı, Senlikoğlu sen nerdesin!

Giresun Şehri Belediye Lideri Aytekin Senlikoğlu’nun görev süresinde ünlü şöminesiyle tanınan ve herkesin dilinde olan o küçük villadan başka, Giresun halkının bilmediği lüks yat ve binaları mı var? Giresun toplumu, seçimler öncesinde bu sorunun cevabını arıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş, Giresun Belediye Lideri ve Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye adayı Aytekin Senlikoğlu’nu mal varlığını açıklamaya çağırarak, “Sayın Liderin mal varlığını açıklamakta ne tür engellerle karşılaştınız?” diyerek, “Geçen beş yıllık süre zarfında, bu şehirde sadece mevcut belediye liderinin yaşam standardını artırabildik” şeklinde konuştu.

İlçe Başkanı Murat Bektaş, Senlikoğlu’na neden mal varlığını açıklamaktan kaçtığını ve korktuğunu da sorarak, “Sayın Senlikoğlu, halk arasında sürekli olarak sahip olduğunuz mülkler hakkında konuşuluyor. Seçildikten sonra edindiğiniz lüks emlaklarınız ve servetinizle ilgili konuşulanları halkın size ulaşamadığı için duymuyor olabilirsiniz. Ancak defalarca mal varlığınızı açıklamanız için çağrıda bulunulmasına rağmen cevap vermemeniz, gizlemiş olduğunuz bir şeyler olabileceğini mi gösteriyor. Şimdi millete hesap verme zamanı, doğru ve dürüst bir şekilde!” diyerek, çağrısını yineledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu