GÜNDEM

Ziyaretler Bulancak Belediyesinin Yeni Binasına Yapılmaya Devam Ediyor

6 Kasım Pazartesi günü yeni binasına taşınan Bulancak Belediyesi, tüm bölümleriyle hizmet verirken, hayırlı ziyaretler devam ediyor.

Yeni hizmet binasına taşınmanın ardından, vatandaşlar başta olmak üzere; kuruluşlar, sivil toplum örgütleri, siyasi partiler ve iş adamı Belediye Başkanı Recep Yakar’ı makamında ziyaret ederek, yeni binanın ilçeye uygun olduğunu dile getirerek hayırlı olsun dileklerini iletiyorlar.

Belediye Başkanı Recep Yakar, “Yeni binamızda tüm birimleri modern bir ortamda ve düzenli bir şekilde bir araya getirdik. Vatandaşlar için daha hızlı ve erişilebilir hale gelen Belediyemiz uzun yıllar boyunca ilçe sakinlerine hizmet edecektir. İşlemler için olduğu kadar, hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan vatandaşların memnuniyetleri de bizi mutlu ediyor. Yıllar sonra ilçemize kazandırdığımız bu eser bize mutluluk veriyor. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Belediye Başkanı Recep Yakar, “Yeni hizmet binamızda tüm birimleri modern bir ortamda ve düzenli bir şekilde bir araya getirdik. Vatandaşlar için daha hızlı ve erişilebilir hale gelen Belediyemiz uzun yıllar boyunca ilçe sakinlerine hizmet edecektir. İşlemler için olduğu kadar, hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan vatandaşların memnuniyetleri de bizi mutlu ediyor. Yıllar sonra ilçemize kazandırdığımız bu eser bize mutluluk veriyor. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu