GÜNDEM

Ümit Sayın İtirafı: Zeynep Dizdar’dan Şok Açıklamalar!

Tanınmış şarkıcı Zeynep Dizdar, son zamanlarda ziyaret ettiği bir YouTube programında, uzun zaman önce yaşadığı ilişkiye dair çarpıcı ifadeler kullandı.

Zeynep Dizdar, Vazgeç Gönül şarkısıyla müzik listelerinde üst sıralarda olan ünlü bir şarkıcıdır. Haberler Youtube kanalında Gökay Kalaycıoğlu’nun sunduğu Haber Bahane programına konuk olan Dizdar, geçmiş ilişkisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Program sırasında Zeynep Dizdar, Ümit Sayın ile yaşadığı ilişkiye dair samimi itiraflarda bulunarak, kendisini 2 yıl boyunca düzenli olarak aldattığını ifade etti. Gökay Kalaycıoğlu’nun “İlk cinsel ilişkini yaşadığın kişi kim?” sorusuna cevap veren şarkıcı, “Gözümü açtığım kişi başka bir şey değil. O dönemde haberi bile yoktu, ben öpüşerek büyüdüğünü sanıyordum. Kaç yaşına gelene kadar” şeklinde konuştu.

Programın ilerleyen bölümlerinde Dizdar, “Eğer evlenmiş olsaydık, şu an 25 yaşında bir çocuğumuz olurdu” şeklinde bir açıklama yaparken, Kalaycıoğlu’nun “Doğurmadığına pişman mısın?” sorusuna ise “Kısmet. Ben hayatıma devam ettim” yanıtını verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu