GÜNDEM

Serap Öğretmenden Son Dakika Haberi!

Geçen hafta Sinop’ta bir araç kazası sonucunda ağır yaralanan Aybastı Belediye başkan Yardımcısı Hüseyin Bülbül’ün kızı olan Serap Bülbül Özsöz’den sevindirici bir gelişme yaşandı.

Aybastı Belediye başkan Yardımcısı Hüseyin Bülbül, kızı Serap Bülbül Özsöz’ün yoğun bakımdan normal servise alındığını ve tedavisinin devam ettiğini duyurdu.

Zorlu süreçte kendilerine destek olanlara teşekkür eden başkan Yardımcısı Hüseyin Bülbül, “Değerli dostlarım ve hemşehrilerim, Sinop ilinde öğretmenlik yapan kızım Serap Bülbül Özsöz’ün 10 Kasım 2023 Cuma günü geçirdiği trafik kazasının ardından Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde başlayan tedavi süreci, 14 Kasım 2023 tarihinde normal servis odasına alınarak devam etmektedir. Tedavi sürecimizde bize yardımcı olan Doktor İlhan Yılmaz’a, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi personeline, Sinop Valisi Mustafa Özarslan’a, Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Osman Cebeci’ye, tüm Sinop Eğitim camiasına, Sinop ilindeki tüm kurum amirlerine ve kızımın Sinop’taki tüm dostlarına, Aybastı Kaymakamı Murat Karnap’a, Ak Parti Aybastı İlçe Başkanı Fazlı Eren’e, Belediye Başkanı Beytullah Geçtan’a, tüm Aybastı Belediye Meclis Üyelerine, Ak Parti İlçe Teşkilatı üyelerine, Aybastı Belediyesi personeline ve Aybastı’daki tüm kurum amirlerine, Sinop’a gelerek bizleri yalnız bırakmayan tüm komşularımıza ve dostlarımıza, dualarını esirgemeyen ve süreci takip eden herkese ailem adına teşekkürlerimi sunarım. Kızım Serap Öğretmen için yaptığınız kıymetli dualarla en kısa sürede sağlığına kavuşacağına ve sevdiği mesleği olan öğretmenlik görevine geri döneceğine inancımız tamdır. Varlığınız bizim için büyük bir destek. Size minnettarız.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu