GÜNDEM

Modern Pazar Yerine Kavuşuyor!

Perşembe ilçesinin pazar yeri sorununa neşter çekiliyor. Perşembe Belediyesi tarafından ilçeye yapılacak olan kapalı Pazar yeri için çalışmalar başladı. Kapalı pazar yerinin temeli atıldı.

Perşembe ilçesinde, yıllardır süregelen pazar yeri sorununa son vermek amacıyla Perşembe Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalar hızla ilerliyor. Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, ilçeye kazandırılacak olan kapalı pazar yerinin temelinin atılmasıyla birlikte ilçe sakinlerinin yakın zamanda kapalı pazar yerine kavuşacağını belirtti.

Sosyal medya hesapları üzerinden son gelişmeleri paylaşan başkan Tandoğan, projenin detaylarına dair önemli açıklamalarda bulundu. Yapılacak olan Modern Pazar Yeri’nin şehre değer katacak bir eser olacağını belirten Tandoğan, gece gündüz demeden tüm ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmaların aralıksız devam ettiğini ifade etti.

“Pazaryeri projemiz ve içerisinde bulunan dükkanlar ile şehrimize değer katan bir eser ortaya çıkarmak için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Çevresi binaların düzenlemesi ve kaldırım çalışmaları ile mükemmel bir görünüm kazandıracağımız Modern Pazar Yerimiz, hemşehrilerimizin bölgede adından söz edeceği bir eser olacak” diyen başkan Tandoğan, kısa süre içerisinde hizmete almayı hedeflediklerini vurguladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu